You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Vefk nedir

Vefk nedir

Vefk Nedir

Vefk nedir, Vefk’in sözlük anlamı uyumdur, vefkin sağdan sola, yukarıdan aşağıya veya bir köşeden diğer köşeye olan evrelerindeki sayıların toplamı birbirine eşit olduğu için bu adı almıştır, dini terminolojide ise vefk, tesirli Dua demektir.

Vefk bir dörtgen içinde birbirlerini dik olarak kesen doğruların arasında meydana gelen dört genlere, belirli zaman ve şartlarda, belli kurallar ile sayılar, sayıların değerlerinde harfler, kelimeler yada sayıların, harflerin ve kelimelerin beraber yazılmasıyla meydana getirilen şekildir.

 

Vefk nedir, Vefk İslami kurallara göre uygundur. Niyetler amellere göre yapılır. Yapıcı amaçla yapılan vefk İslami kurallara göre uygundur. Vefkin yapılış kurallarını bilmek gerekir, bundan başka, burçlar, burçların özellikleri, uğurlu gün ve geceleri, birbirleri ile olan dostluk veya düşmanlıkları, burçların yönetici gezegenleri, gezegenlerin birbirleriyle olan dostluk ve düşmanlıkları, gezegen ( yıldız ) saatleri, gezegenlerin tütsüleri, günlerin ve gezegenlerin hizmetlilerinin isimleri ve vefkin derecelerinin hizmetlilerinin isimlerini bulma metotlarını da bilmek gerekmektedir. Sizinde böyle bir durumunuz varsa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Vefk nedir, vefk nasıl yapılır, vefk çeşitleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Vefkler birçok amaca göre amaca göre yapılan çalışmalar olduğu ve vefklerin kişiye özel yazıldığı bilinmektedir.

Günümüzde pek çok kişi tarafından rağbet gören bu çalışmalar evlilik için, sevdiğini sevgilisini bağlamak için, aşık etmek için, muhabbet için, soğutmak için ve daha birçok amaç için tercih edilen çalışmalardır.

Vefk nedir, günümüzde birçok kişi herhangi derdi sıkıntısından dolayı iletişime geçtiği medyumlar veya hocalar genelde sorunun çözümü adına vefkleri önermektedir. Ancak burada özellikle dikkat edilmesi gereken konu, vefkler kişiye özel yapılan çalışmalardır. Dolayısıyla bir başkası için yazılmış vefk, bir başkası üzerinde etki söz konusu değildir.

Vefkler nasıl yapılır, daha fazla bilgi ve sorun sıkıntılarınız için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Vefk nedir

YORUM YAPILMADI

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*