You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsü sevgilileri veya eşleri birbirlerinden uzaklaştırmak için kullanılan büyü yöntemlerinden biridir. Etkisi yüksektir. Birbirlerini seven çiftlerin ayrılmaları, ayrılmasalar bile birbirlerinden soğumalarını sağlamak için çok tercih edilir.

Öte yandan kocasını ailesinden soğutmak için de yaygın olarak kullanan gelinler vardır. Az da olsa arkadaşları soğutmak için de kullanılır. Ani sebepsiz tartışmalar, uzaklık, özlememe gibi belirtileri vardır. Eğer sevgiliniz de, veya çevrenizdeki çiftlerde bu belirtiler varsa soğutma büyüsü yapılmış olabilir. Soğutma büyüsünün bozulması da çok önemlidir. Ne kadar erken bozulursa o kadar kolay olur. Ama zaman ilerledikçe büyünün tesiri de güçlenir ve bozulması daha da zorlaşmaya başlar.

Belirtilerin yaşanması halinde hiç vakit kaybetmeden bir uzmana başvurulması gerekir. Önce büyü olup olmadığının kontrolü yapılır ve eğer soğutma büyüsü yapılmışsa, bu büyünün bozulma işlemlerine başlanır. Sizinde böyle bir durumunuz varsa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

soğutma büyüsü tercih edilen büyülerin başında gelse de, bu büyü birçok kez haklı sebeplerden dolayı yapılsa da, birçok kez de, haklı olmayan sebepler yani iyi niyet içermeyen sebeplerden dolayı yapılmaktadır. Tıpkı ayırma büyüsü gibi, ayırma büyüsü ile eşleri veya sevgilileri ayırmak mümkün, bu büyüde bazı durumlar iyi niyetli olarak, bazı durumlar da, iyi niyet içermeyen çalışmalardır.

Soğutma büyülerini tercih eden kişiler genelde eşleri ayırmak için veya da sevgilileri ayırmak için yaptırmak istemektedir. Bu tür çalışmaları yapma taraftarı olmasak dahi, belirttiğimiz gibi haklı sebepler, sevgilisi bir başkası tarafından kandırılıp elinden alınmış kişiler, veya eşi bir başkası tarafından baştan çıkarılmış elinden alınmış kişiler, bu gibi durumlar haklı nedenler içerdiğinden bu konuda çalışma yapmaktayız.

Unutmayın ki, yapılan her çalışma çok fazla bilgi ve deneyim istediğinden dolayı, bu gibi sıkıntılarınız için arayış içinde olduğunuz medyum hakkında detaylı bilgi edinin.

Tüm sorun sıkıntılarınız bizimle çekinmeden iletişime geçin. Aynı zamanda daha önce herhangi bir medyumdan almış olduğunuz hizmeti sitemizde yorumlayarak katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Soğutma Büyüsü

2 YORUM

  1. Mahsun :

    Mrb ben sebepsiz yere 3 yıllık sevdiğim den ayrıldım evlenecektik simdi kız istemiyor ayrıldık nasıl oldu bilmiyorum içimde bisey kalmadı dedi seni sevemiyorum dedi evliliğe adim atacakken herşey bozuldu ne olduğunu anlamadık buyu yapılmış midir yapılmışsa çözülür mi kız tekrar beni sever mi

  2. sinan :

    Degerli Hocam… Esimle 17 sene önce cok severek evlenmistik. 2 cocugumuz var. .Ama suan aramiz cok kötü… Bana karsi, sevgisi kalmamis ve soguk davraniyor. Benden ayrilmak istiyor.
    Yardimci olabilirmisiniz…

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*