You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » sabun büyüsü

sabun büyüsü

sabun büyüsü

Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan sabun büyüsü işlemleri hakkında bilgileri olan kişiler bu tarz işlemlerin etkilerinden korunmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bunun sebebi ise bu işlemlerin kötülük amacı ile yapılması ve aynı zamanda kısa zaman içinde çok ciddi etkiler göstermesidir. Birçok kişi bu işlemlerin etkileri ile daha önce yaşamadıkları sorunlar yaşamış ve çoğu zaman yaşadıkları bu sorunları çözebilmek için herhangi bir çare bulamamışlardır. Bu işlemlerde sıradan sabunlar kullanılmaktadır. Medyumlar bu sabunların üzerine bazı özel maddeler batırmakta ve aynı zamanda bu sabunları çok gizli yerlere saklayarak erimeden mümkün olduğu kadar uzun bir süre dayanmalarını sağlamaktadırlar.

Bu işlemlerini etkilerini arttırmak için kimi zaman nurani varlıklar ile de çalışan medyumlar insanların üzerlerinde çok ciddi sıkıntıların oluşmasını sağlamaktadırlar. Bugüne kadar bu işlemler hakkında yapılan işlemlerde ortaya çıkan sonuçlar çoğunlukla benzerlik göstermiştir. İnsanların çare bulamadıkları hastalıklar ile boğuşmaları, hayaller görmeye başlamaları, insanlarda uzaklaşmaları veya toplum içinde çok farklı hareketler yapmaya başlamaları gibi etkileri olan bu işlemler bugüne kadar en çok korkulan kara büyülerden biri olmuştur. Kısa zaman içinde ortaya çıkan etkiler ile tanınmakta olan bu işlemler özellikle deneyimli medyumlar tarafından yapılmalı ve asla bu işlemlerde herhangi bir şekilde risk alınmamalıdır.

Ortaya çıkacak olan güçlü enerjileri doğru bir şekilde yönetmek her zaman için çok ciddi emek ve aynı zamanda deneyim istemektedir. Bu gibi işlemlerin etkilerinin ne kadar süreceği veya insanlar üzerinde ne türlü etkiler göstereceği asla bilinememektedir. Bu sebeple ortaya çıkan etkiler her zaman için kontrol altına tutulmalı ve insanların ne kadar ciddi sorunlar yaşadıkları güne ve gün takip edilmelidir. Sabun büyüsü etkileri ki zaman kontrolden çıkarken insanlar üzerinde tahmin edilenden çok daha ciddi sıkıntılara neden olabilmektedir. Bu sebeple bu işlemler sadece en deneyimli medyumlar tarafından yapılmalı ve konu hakkında bilgileri olmayan kişiler kesinlikle bu işlemleri yapmayı denememelidirler.

Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler kara büyüler içinde en etkili ve tehlikeli olanlardan biridir. Özel olarak hazırlanan ve üzerine etki altına alınmak istenen kişilerin isimleri ile birlikte çok etkili duaların da okunan sabunlar çok gizli yerlere saklanmalı ve burada mümkün olduğu kadar erimeden kalması sağlanmalıdır. İnsanlar bu sabun eriyene kadar çok ciddi sıkıntılar yaşayacak ve bu etkiler kimi zaman çok büyük boyutlara ulaşacaktır. Bu sebeple medyumlar bu işlemler hakkında gelen taleplerde çok dikkatli olmakta ve her zaman için sonuçları yakından takip etmektedirler. Acemi medyumların asla denememeleri gereken bu tarz işlemler de amaç sadece insanların manevi anlamda çok ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamak olduğu için yapılan işlemlerde de mutlaka o kişilerin isimlerini anmak gerekmektedir.

Ne kadar süre içinde kendini göstereceği belli olmayan bu işlemlerde istenen sonuç uzun zaman geçmesine rağmen bir türlü ortaya çıkmıyorsa o zaman aynı medyumlar ile iletişime geçmek gerekmektedir. Kimi zaman insanların kendilerini korumak için yaptıkları korunma işlemlerinin kimi zaman ise insanların başka bir büyünün etkisinde olmalarının neden olduğu bu durumları önceden belirleyebilmek için mutlaka işlemler bakım yaparak başlamak gerekmektedir. Kara büyüler içinde en kolay olanlardan biri olduğu için birçok medyum kendilerine gelen kara büyü taleplerinde sabun büyüsü işlemlerini kullanmaktadırlar. Özellikle sabunların mümkün olduğu kadar erimeden dayanacağı bir yere saklanması bu işlemlerin etkilerini uzun süre görebilmek için çok önemlidir. Bu sebeple bu işlemler için en deneyimli medyumlar seçilmelidir.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

sabun büyüsü

YORUM YAPILMADI

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*