You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü canlı ve canlıdan bir takım malzemelerle yapılan oldukça zor bir büyü çeşididir.  Bazı durumlarda kişileri ayırmak, bazı durumlarda ise birleştirmek için yapılır. Papaz büyüsü büyüler arasında en zor olanlarından bir tanesidir. Çoğunlukla boşanmış veya boşanma aşamasında olan çiftler, ayrılan sevgililer için kullanılır.

Papaz büyüsü yapılırken kişiden saç, tırnak, giysi gibi objeler gerektirir. Çok etkili bir büyü olan papaz büyüsü, diğer büyülere göre çok daha güçlüdür. Elbette diğer büyülere göre yapılışı çok daha zahmetlidir medyum için. Amacına ve kullanılan malzemeye göre çeşitlilik gösteren papaz büyülerini diğer büyülerden ayıran en temel ve ana özellik büyüyü yaptıracak kişiden alınan bir parça ile yapılmış olmasıdır. Papaz büyüsünün yapılışı kadar bozulması da çok zahmetli bir iştir.

Eğer birden ortaya çıkan sizden soğuma, nefret, ayrılma isteği gibi belirtiler varsa papaz büyüsünden şüphelenebilirsiniz. Böyle bir durum içindeyseniz bizimle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Papaz büyüsünü yapmak içinde bozmak içinde özel bilgiler ve yetenekler gerekir. Her medyuma güvenip yapma yada bozma işlemi yapmamanızı öneriyoruz. Konuya hakim tam bilgi sahibi uzman ellerle yapılması veya bozulması daha kesin netice verecektir. Sizinde böyle bir durumunuz varsa bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Papaz büyüsü birçok amaç için yapılan büyülerdir bunlardan bazılarını açıklamak gerekirse;

  • Bağlamak için yapılan, erkek veya kadının büyük bir tutku ile bağlanması ve karşı cinsten başka kimseyi görmemesi için yapılmaktadır.
  • Aşık etmek için, sevdiği kişinin aynı hisler içinde olması, kendine kayıtsızca aşık olması amacıyla yapılır.
  • Geri getirmek için, herhangi bir sebepten dolayı ayrılan veya terk edilen kişileri yeniden bir araya getirmek amacıyla yapılır.
  • Ayırmak veya soğutmak, normal ve her şeyin yolunda gittiği ilişkide kişinin eş veya sevgilisinden ayrılmasını veya soğumasını sağlamak amacıyla yapılır.
  • Cinsel tercih için, karşı cinsin aynı düşüncelere sahip olması ve tercihini değiştirmesi amacıyla yapılır.

Yapılan bu çalışma çok fazla bilgi deneyim istediği bilinmeli bu çalışmaları yaptığını iddia ettiğini birçok kişi bu büyüleri yanlış bilmekte ve yanlış uygulamaktadır. Bu gibi durumlar yarar sağlamadığı gibi bazı durumlarda kişileri ciddi zararlar vermektedir.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Papaz Büyüsü

BİR YORUM

  1. Dilek :

    Merhaba,

    Bana lütfen yardım edin. Bana veya eşime büyü yapıldığını düşünüyorum.

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*