You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Medyumlar

Medyumlar

Medyumlar

Yüzyıllar boyunca geleceği öngören kişiler toplum tarafından el üstünde tutulmuş itibar görmüş ve farklı bir sınıf olaraktan isimlendirilmiş kişilerdir.

İlim irfan sahibi kişiler Hristiyanlıkta ve İslam dininde farklı olarak benimsenmiş kişilerdir. Bu bilgilere sahip kişiler Yahudilikte kabala âlimi, İslam dininde ise Havas âlimi olarak bilinmektedir. Havas ilmi halkın bildiğinden fazla üstünde bilgi deneyime sahip kişiler anlamını taşımaktadır. Medyumlar için günümüz dünyasının modern hocaları diyebiliriz.

Fakat zamanımızda falcıların saçma sapan kehanetlerinden dolayı, bu konuda bilgi deneyim sahibi olanlar ile olmayanlar birbirlerine karışmış bir duruma gelmiştir. Falcı büyücü ve medyumları aynı kategori içinde ve aynı kişiler olarak değerlendirmek yanlıştır. Çünkü medyumlar bu kişilerden çok daha fazla bilgi birikim ve özel yeteneklere sahip hassas ve duyarlı kişilerdir.

Medyumlar herkes tarafından güven ve saygı duyulan kişiler, insanların sırlarını başka kimseler ile paylaşmayan güçlü ahlak iradeye sahip olmalıdırlar.

Günümüzde birçok medyumun kendilerini sorun sıkıntılarından dolayı arayan kişilere boş vaatlerde bulunması “kesin çözüm, garantili işlem şu gün kesin bu gün kesin vs.” konuşmalarından boş vaatlerinden ötürü Medyumluk değerini kaybetmeye  başlamış aynı zamanda bu sektör birçok kişinin çıkar kapısı haline gelmiş durumdadır. Bu gibi kişilerin yapmış oldukları çalışmaların etkisi olmadı bilinmekte aynı zamanda bu gibi kişilere itibar etmemeniz hatırlatılır.

Bu kişiler hakkında hatırlatılması gereken bir başka önemli konu ise, kendilerini sorun sıkıntılarından ötürü arayan kişilere üzerinizde yapılmış kötü bir çalışma var veya da senin işini yaparım. Daha açıklayıcı olması açısından bir örnek vermek gerekirse, sevgiliyi bağlama büyüsü isteyen, giden sevgilisini geri getirmek isteyen, aşk için çalışma yaptırmak isteyen, kişileri bu kişileri aradığında yapılacak bir şey olmamasına rağmen, senin işin olumlu, kişiyi tatmin etmek amaçlı cevaplar vererek kişileri aldatmaktadır.

Medyumlar hakkında detaylı bilgi çekinmeden iletişime geçebilir aynı zamanda medyumlardan almış olduğunuz hizmeti sitemizde yorumlayarak katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Medyumlar

YORUM YAPILMADI

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*