You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Medyum

Medyum

Medyum

Son yıllarda Türkiye’de sık duyulmaya başlayan bu kavram, gerçekte Türk İslam kültüründe olmayan bu kavram, gayri Müslim bazı toplumlarda geleceği görmek kehanetinde bulunan kişileri isimlendirmek amacı ile kullanılmaktadır. İnancı ve kültürü eksik bu toplumlar yüz yıllardır gelecekte neler olacağına dairen merek etmiş ve bu kişilerin görüşlerine sürekli olarak itibar etmişlerdir. Zaman içinde toplumda yer belirli konuma gelen bu kişiler Medyum kavramının olmasını sağlamış ve toplum içinde saygı duyulan kişiler haline gelmişlerdir.

Batılı anlamda ise, bedensiz varlıklar ile ruhsal anlamda kurabilen ve bu şekilde arada bir iletişim köprüsü oluşturabilecek hassaslığa sahip kişilere verilmiş isimdir. İnsanların doğasında olan enerji, pozitif ve negatif ele alacak olursak, medyum insanlar üzerindeki mevcut negatif enerjiyi görmekte ve bu enerjinin o kişi ve nesneden atılması yâda kontrol altında tutulmasını sağlayan kişilerdir.

Bu kişileri diğer kişilerden farklı yapan yapısı, olaylar karşısındaki bakış açısı ile bilgi vermesidir. Aynı zamanda kişi ve nesne hakkında sorulara mistik güçten almış olduğu cevaba kendi yorumunu katarak gelecek bildirmesi.

Bu sektör son dönemlerde birçok çıkar kapısı haline gelmiştir. Birçok kişi açtığı site ile medyum olduğunu iddia etmektedir. Bu kişiler yapılan birçok çalışmayı bildiklerini bu konuda bilgi deneyime sahip olduklarını söylese de, gerçekte bu kişilerin bu sektör ile alakalarının olmamasıdır. bilinmesi gereken bu kişilerin yapmış oldukları çalışmaların da kişiler üzerinde hiçbir etkisi olmadığı gibi bazı çalışmalarda yarar değil zarar getirdiğidir.

Herhangi bir sorundan dolayı iletişime geçmek istediğiniz kişi hakkında detaylı bilgi edinmeden herhangi bir işlem hatta bilgilerinizi dahi paylaşmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bu gibi kişilerin birçok kişiyi aldattıkları birçok yorum sitesinde karşımıza çıkmaktadır.

Bir başka konu ise bu kişiler yorum siteleri açmakta ve bu sitelerde sürekli olarak kendileri hakkında olumlu yazmaktadırlar. Burada amaç yazılan yorumlar ile kişileri daha kolay bir şekilde kandırmak amaç edinmiştir. Bu konu özellikle dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Sitemizde birçok çalışma hakkında detaylı bilgi mevcuttur. Ve daha önce sorun sıkıntısından dolayı bizimle çalışmış kişiler almış olduğu hizmet hakkında yorumları okuyabilirsiniz. Aynı zamanda görüş önerileriniz ile sitemize katkıda bulunabilirsiniz.

Daha fazlası fazla bilgi aynı zamanda sorun sıkıntılarınız için bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Medyum

YORUM YAPILMADI

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*