You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Medyum Yorumları

Medyum Yorumları

Medyum Yorumları

Medyum  Platform sitemizde birçok konu hakkında makaleler paylaştık ve paylaşmaya da devam etmekteyiz.

Ancak medyum yorumları başlıklı bu sayfada genel yani bütün medyumlar hakkında görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Daha önce herhangi bir medyumdan almış hizmet olumlu veya olumsuz sonuçları sitemiz ziyaretçilerine yol göstermesi amaçlı yorumlayabilirsiniz.

Medyum yorumları adı altında açılan birçok site mevcut ancak bu siteler yalnızca kişilerin kendi çıkarları doğrultusunda yönetilen sitelerdir. Konuyu biraz daha açmak gerekirse açılan bu yorum sitelerinin daha birçok makalede hatırlattığımız gibi kendilerini Medyum diye isimlendiren kişilere ait sitelerdir. Bu gibi sitelerin tek bir amacı vardır, yalnızca site sahibi hakkında olumlu yorumlar yazılmasından ibaret ve yazılan yorumlar ile kişileri kolay aldatmaktır. Bu gibi sitelere itibar etmemeniz ve bu sitelerin tuzak olduğu uzak durulması gerektiği bilinmelidir.

 

Ancak platform sitemizde birçok konu ve birçok medyum hakkında yorumlara yer verdik. Sitemizin tek bir amacı vardır, yapılan yorumların değerlendirilmesi ve en iyi yorumlara sahip isimleri sitemizde tavsiye etmektir. Sitemiz hakkında bir başka bilinmesi gereken önemli bir konu ise doğruları paylaşmamızdan aynı zamanda medyumlar tarafından mağdur edilen birçok kişinin yorumlarını onaylamamız ve sitemizde yayınlamamız dan ötürü  birçok kişi tarafından saldırı ve tehdide maruz kalmıştır.

Medyumluk adı altında birçok site açılmakta ve ne hikmet ise bu kişilerin hepsi medyum olduklarını iddia etmektedir. Ancak gerçek şudur ki, bu kişilerin büyük bir kısmının medyumluk ile hiç alakası olmayan kişiler olduğu ve bu kişilerin yalnızca çıkar amaçlı bu sektöre girdikleri bilinmektedir. Son olarak bu gibi kişilerin kendilerini arayan kişilerin en hassas sorun sıkıntılarını fırsat bilerek aldatması ve bu kişilerin gerçek medyumlardan çok daha ön plana çıkması üzücü bir durumdur.

Medyum yorumları sayfamızda medyumlar hakkında görüş önerilerinizi paylaşarak sitemize katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Medyum Yorumları

YORUM YAPILMADI

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*