You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » kaşık büyüsü

kaşık büyüsü

kaşık büyüsü

Kara büyüler insanların sıkıntı çekmelerini sağlamak için yapılan ve çok farklı teknikler kullanılan son derece önemli işlemlerdir. Birçok medyum bu konular hakkında aldıkları taleplerde insanlara en gülü enerjileri musallat etmişler ve istenen süre boyunca çok önemli sorunlar ile karşı karşıya kalmalarını sağlamışlardır. Bu alanda yapılmakta olan birçok önemli büyü işlemi vardır ve bu işlemlerin aralarında en önemli olanlardan biri de kaşık büyüsü işlemleridir. Bu işlemler insanların mezar açarak kefen parçası almalarını gerektiren ve bu bezler ile kaşıkları bağlayarak bir yere gizlemelerini gerektiren işlemlerdir. Bu sebeple çok dikkatli olmak ve mutlaka doğru medyumlar ile çalışarak risk almadan bu işlemleri yapmak gerekmektedir. Birçok kişi sadece yapılış tarzından dolayı bu işlemleri yapmak istememekte ve medyumlardan farklı konular hakkında taleplerde bulunmaktadırlar. Bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak olan enerjiler o kadar güçlüdür ki konu ile alakası olan herkes risk altına girebilmektedir.

Etkisi altına aldığı kişilerin hayatlarına çok ciddi dokunuşları olan bu işlemler bu zaman kadar birçok kişinin geri dönüşü olmayan sorunlar yaşamalarına neden olmuş ve etkilerini net bir şekilde göstermiştir. Medyumlar bu işlemleri yapacakları zaman öncelikle insanlardan yakın bir zamanda ölmüş olan bir kişinin mezarını gece yarısı açmalarını ve o mezardan bir kefen parçası almalarını istemektedirler. Daha sonra kendilerine verilen bu kefen parçaları ile iki adet kaşığı birbirine bağlayan medyumlar ortaya çıkaracakları özel enerjiler ile insanlara çok önemli sıkıntılar yaşatmaktadırlar. Kaşık büyüsü işlemleri bu zamana kadar en çok yapılan ve etkileri en net görülen büyü işlemlerinden biridir. Bu sebeple insanlar bu işlemleri yaptırmak istedikleri zaman çok dikkatli olmalı ve asla bilinçsiz bir şekilde hareket etmemelidirler. Kimi zaman bu tarz işlemleri tek başlarına yapacaklarına inanan insanlar basit hatalar sebebi ile çok ciddi risklerin altına girebilmektedirler.

Bu sebeple medyumlar kendilerine gelen taleplerde insanları uyarmakta ve kendilerinden habersiz asla işlem yapmamalarını söylemektedirler. Kaşık büyüsü işlemlerinde yapılan her işlemlerde okunması gereken farklı dualar  vardır ve bu dualar her aşamada okunarak istenen enerjilerin kısa zaman içinde ortaya çıkması amaçlanmaktadır. Deneyimli medyumların çoğu zaman başarı ile sonuçlandırdıkları bu işlemler günümüzde de yapılmakta ve birçok kişi istedikleri insanların üzerine çok ciddi sıkıntıları göndermektedirler. Bu işlemlerin sonuçları mutlaka takip edilmelidir. Çünkü güçlü bir büyü işlemi olmasından dolayı kimi zaman enerjiler kontrolden çıkabilmekte ve insanlara tahmin edilenden veya istenenden çok daha ciddi sıkıntılar yaşata bilmektedirler. Bu işlemleri yaptırmak isteyen kişiler öncelikle sonuçların hangi boyutlara ulaşabileceğini bilmeli ve asla rastgele işlemler yapmamalıdırlar.

Aynı zamanda sadece en deneyimli medyumlar tarafından yapılması gereken bu işlemler de seçilen medyumlara da çok dikkat etmek gerekmektedir. Birçok kara büyü işlemi olmasına rağmen insanlar sürekli olarak bu işlemler hakkında araştırmalar yaparak medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Ancak deneyimli medyumlar genellikle insanlara bu işlemlerden uzak durmalarını ve diğer işlemler ile de istedikleri sonuca ulaşacaklarını belirtmektedirler. Açılan mezardan alınacak olan kefenin ebatları önemli değildir.

Yani insanlar sadece iki adet kaşığı birbirine bağlamak için yeterli olacak ebatta bir kefen parçası ile bu işlemlerde istedikleri sonuçları alabilmektedirler. Ayrıca bir diğer önemli konu ise kaşıkların gizli bir yere saklanması ve insanlar tarafından asla bulunamamasıdır. Bu sayede sonuçlar kısa zaman içinde ortaya çıkacağı gibi aynı zamanda insanlar da istenen süre boyunca sıkıntı çekmeye devam edeceklerdir. Medyumlar da bu sebeple kaşık büyüsü işlemlerinde genellikle kurumuş kuyuları veya ormanlık alanları tercih etmektedirler.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

kaşık büyüsü

YORUM YAPILMADI

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*