You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » İkna Etme Büyüsü

İkna Etme Büyüsü

ikna Etme Büyüsü

ikna etme büyüsü, sıradan bir konuda verilmiş karara itiraz eden veya mesafeli duran kişinin kararının gerçekleşmesini öteleyen kişilerin verilen kararı kabullenmesi ve onaylanmasını sağlamak amacıyla yapılan çalışmalardır.

Fakat verilmiş karar olumlu bir karar olmalı, farklı bir deyişle kararına itiraz edinilen kişinin kendince öne attığı sebeplerin anlamsız ve yetersiz olması gerekmektedir. İkna etme büyüsü çalışmalarının doğru yapılış şekli vefk ile yapılan ve kişinin iradesine müdahale etmeden büyü niteliği olmayan çalışmalardır. Kişiyi ikna etmek için karara itirazıyla alakalı kafasında oluşturduğu engeller, endişeler, korkular ve ön yargılarından kurtulmasını sağlamak amacıyla Vefklerden yardım alınır.

Aileyi ikna Etme büyüsü

Sevgili dönemi sonrasında kişilerin ilişkisi bir süre sonrası evlilik noktasına geldiğinde, aileler evliliğe bu evliliğe engel olabilmektedir. Bu birçok farklı bahaneyle olabilir. Mezhep farklılığı, aradaki yaş farkı, evlilik için erken olduğu düşünceleri, ailenin farklı birini düşünmesi, maddi veya yaşam tarzından dolayı yaşanan problemler, akrabalık ilişkisi, erkekte askerlik, çiftlerin daha önce yaşamış olduğu şanssız evlilikler gibi birçok sebep gösterebilir ve evliliğe şiddet ile itiraz ederler. Ve hatta bu itirazlar öyle bir noktaya gelir ki, evlatlıktan men etme noktasına geldiği bilinmekte ve görülmektedir. ikna etme büyüsü bu duruma çözüm olabilir.

Sevgiliyi ikna Etme büyüsü

Sevgililerden biri, evlilikten uzak durması, evlilik konusu açıldığında konuyu kapatmak istemesi veya evlilik düşünmediği durumda, ilişkinin evlenme kararı ile sonuçlanması amacıyla yapılan bir çalışmadır. Bazı durumlarda erkek önceden şanssız bir evlilik yaşamıştır veya evlilik ile beraber doğacak sorumluluk bağlılığından uzak durma düşüncesi içinde olabilmektedir. ikna etme büyüsü ile sevgilinizi evliliğe ikna edebilirsiniz.

Evlilik planları ve hazırlığı ekonomik olarak yük olacağı düşünceleri, maddi olarak kendini hazırlama bahanesi ile erkeğin evliliği sürekli olarak ileri tarihe attığı bilinmektedir. Bazı durumlarda ailenin bu evliliği onaylamayacağını bildiğinden kararının gündeme gelmesine dahi cesaret edemeyebilir.

Ancak bu durum kız için hayal kırıklığı, emeklerin boşuna gitmesi korkusu ile birlikte endişeli bekleyişlere dönüşmektedir. Diğer taraftan ise aile baskıları ve ilişkinin uzamasından dolayı içinden çıkılmaz bir hal alması bir başka sorundur.

ikna etme büyüsü, genelde sevgiliyi evliliğe ikna etme çalışmalarında, cesaretsizlik, umursamazlık, tereddüt ve erkek üzerindeki etkilerin olumsuz bir etki yaratmadan kaldırılması amacıyla çok fazla tercih edilen çalışmaların başında gelmektedir.

ikna etme büyüsü  hakkında detaylı bilgi için bizimle çekinmeden iletişime geçin.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

İkna Etme Büyüsü

2 YORUM

  1. Birkadını neyaparsam benimle kendiisdegiyle bereber olur yazısınedir

  2. cadı :

    benim babam erkek arkadaşımla evlenmemize izin vermiyor ayırmaya çalışıyor sevgilimle ayrı olduğumuzu biliyor ama biz konuşuyoruz babamı ıkna etmek istiyorum

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*