You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Geri Döndürme Büyüsü

Geri döndürme büyüsü ve gideni geri getirme büyüsü birbirlerinden çok daha farklı çalışmalardır. Fakat isimlerde benzerlik nedeniyle sürekli karıştırılmaktadır. Hatta bazı durumlarda havas ile alakalı çalışmalar yapan kişilerin dahi bu isimleri karıştırdıkları bilinmektedir.

Geri getirme büyüsü, sevdiğinizi kişinin ayrılma kararı alması ile birlikte ilişkiye son vermesi durumunda yapılır ve sevdiğiniz kişin size aynı hisler ile beraber geri gelmesi amacını taşır.

Geri döndürme büyüsüyse, herhangi bir konuda karar vermiş kişinin kararından vazgeçmesi amacı ile yapılmaktadır. Konuyu ilişkiler üzerinden değerlendirmek gerekirse, ayrılan sevgili veya eş için geri getirme büyüsü yapılmalı ancak henüz ayrılmamış ancak ayrılma düşüncesi için olan kişin kararından vazgeçmesi için geri döndürme büyüsü yapılmalıdır.

Geri döndürme büyüsü, bu büyüyü sadece ilişkiler açısından değerlendirmek doğru olmaz. Herhangi bir konuda karar vermiş kişinin kararını yeniden değerlendirmesi ve istenilen şekilde karar vermesini sağlama, kararından döndürmek şeklinde açıklamak yerinde ve daha doğru olacaktır.

Yapılması istenen bu çalışmada dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta değiştirilmesi istenilen kararın makul ve kabul edilebilecek bir kara olmasıdır. Örnek olarak, ortada gerçek bir bahane yokken eşinden ayrılmak isteyen kişi, ayrılma kararından dönmesini sağlamak ile, evli olan kişinin eşinden ayrılmak istememe si halinde boşanma kararı almasını zorlamak için yapılacak çalışmalar aynı biçimde değerlendirmez.

Geri döndürme büyüsü, bu çalışma nasıl yapılır. Zamanımız şartlarında bilhassa ilişkilerde aklan gelen bir uygulamadır. Sevgili veya da eşinizin sizden uzaklaştığını hissetmeniz durumunda, ilişkini tekrardan eski haline dönmesi amacıyla yapılan çalışmalardır.

Sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaşması, eğer dışardan birileri tarafından yapılan bir büyü yok ise, sevdiğinizin uzaklaşması biranda gerçekleşmez. Uzaklaşma belirli bir süre sonrasında gerçekleşen düşüncedir. Eğer eşiniz veya sevgilinizi bir başkası tarafından yapılmış büyü var ise, büyünün bozulması ile beraber kişinin normal haline döndüğü görülecektir.

Geri döndürme büyüsü, kişilerin yıldızları üzerinden yapılan uyumlandırma çalışmalarıdır. Ancak uyumlandırmanın hangi yöntem ile yapıldığı önemli bir konudur. İradeyi zorlama şeklinde yapıldığı takdirde yapılan çalışma büyüdür. Fakat kişiyi makul yollar ile uyararaktan dualar ile yapılan yöntem için büyüden bahsetme yanlış olur.

Havas ilmine sahip olmayan ve kişisel yeterliliği olmayan kişilerin bu türden çalışmaları yapmaları nerede ise imkânsızdır. Bu yüzden herhangi bir medyum ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında detaylı bilgi alınması hayrınıza olacaktır.

Daha fazlası için çekinmeden iletişime geçin.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Geri Döndürme Büyüsü

6 YORUM

  1. Bana göre en iyi medyum :

    Ben medyum serhan hocama geri döndürme büyüsü yaptırdım kısa zamanda sonuç aldım varsa hu çalışmayı yaptırmak isteyenler bence daha iyi bir medyum bulamazsınız

  2. Gideni geri döndürme büyüsü :

    Ben çok medyum aradım bu çalışma için neyseki sonunda medyum serhan ile tanıştım ve sorunlarım son buldu bende gönül rahatlığı ile tavsiye ederim

  3. elif :

    kısmet olursa bende Serhan hocam ile çalışmaya başlayacağım çok heyecanlıyım inşallah herşey yolunda gider.

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*