You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik Büyüsü

Evlilik büyüsü etkin büyü yöntemlerinden biridir. Seven çiftlerin yuva kurmalarında büyük rol oynar. Birlikteliği olan birbirlerini seven çiftlerin evlilik hakkındaki korkularını yok eder. Bazı durumlar olur ki birbirinizi sevmeniz bile evlilik için yeterli olmaz. Çoğu zaman evlilikten kaçan erkek tarafı olur. Onları da anlamak gerekir. Yeni sorumluluklar erkeği stress e sokacaktır. Sizi sevmesine rağmen bu sorumluluktan korkan bir partneriniz mi var? O zaman tam size göre olan şey evlilik büyüsüdür. Erkeğin izin korkularını silip yuvanızı kurabilirsiniz.

Eğer sevdiğiniz bayansa, oda bir evi idare edebilme konusunda korkuyor olabilir. Evlenmemesi sizi sevmediği anlamına kesinlikle gelmez. Sizde evlilik büyüsü ile eşinizin korkularını silip size bağlanmasını ve evlilik teklifinize evet demesini istiyorsanız evlilik büyüsü tam size göre bir seçim olacaktır.

Erkeği İkna Etmek

Evlilik büyüsü genelde bayanların yaptırmak istedikleri çalışmalar çünkü genelde erkeklerden sorun kaynaklanır. Erkekler her zaman evlilik düşüncesi ve planı olmadan ilişkinin devam istemesinden yanadırlar. Bu gibi durumlarda erkeği evliliğe ikna etmek, ilişkinin evlilik olmadan düşüncesini kırmak amaçlı yapılan çalışmalardır. Bazı durumlarda ise, erkeğin daha önce yaşadığı talihsiz evlilik veya evlilik ile birlikte gelecek sorumluluk ve bağlılıktan uzak durma düşüncesi içinde olabilir. Bu duruma pek örnek vermek mümkün ekonomik olarak yük olacağı düşüncesi veya kendini hazır hissetmemesi gibi bahanelerin arkasına sığınmayı tercih edebilir.

Bu veya benzer konularda bayanın yaşadığı bu sorunların sona ermesi, erkeğin arkasına sığındığı bahane korkuların ve engellerin kaldırılmasını amaçlayan etkili bir çözümdür.

Kadını İkna Etmek

Evlilik büyüsü kadını ikna etmek, kadının kendi kafasındaki düşünceleri ve imkansızlıkları yada aileden kaynaklanabilecek engelleri ileri sürmesi, evlilik kararından dönmesi halinde, olumsuz düşüncelerinden kurtulması engellerin kaldırılması amaçlı yapılan çalışmalardır. Aynen erkeklerdeki gibi, geçmişte yaşanan evlilik veya başka bahaneler öne sürebilir.

Elbette sorun başka da olabilir. Evlilik büyüsünde artık kimse size karşı çıkmayacak. En etkili ikna yolu olan bu büyü sayesinde etrafınızdaki olumsuz hisler silinecek.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Evlilik Büyüsü

YORUM YAPILMADI

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*