You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Bağlılık Büyüsü

Bağlılık Büyüsü

Bağlılık Büyüsü

Bağlılık İçin yapılan bu büyüler, genellikle sevdiğini arzulayan ancak sahip olamayan kişiler tarafından “Başkasına da yâr olmasın !” düşüncesi ile arzu ettiği kişinin hayata dair arzu ve isteklerinin önüne çekilen bir perde gibidir. Kişi hayal ettiği, hedeflediği, gerçekleştirmek üzere yola koyulduğu her türlü isteklerinin bir şekilde gerçekleşmediği görür ve buna geçerli bir neden bulamaz. İşte bu gerçekleşmenin nedeni kişi üzerindeki bağlılık olarak adlandırılır. Bağlılık büyüsü birçok çalışma gibi farklı amaçlar için tercih edilen büyülerdir.

Cinsellik İçin yapılan bağlılık büyüsü

Çiftlerin cinsel yönden birbirlerini arzulamamalarına ve temas etmemelerine sebep olan büyü türüdür. Çiftler birbirlerini sevseler bile cinsel yönden birbirlerine karşı isteksiz olurlar. Bu ilerleyen zamanlarda çiftleri birbirinden soğutur ve ayrılmalarına neden olur.

Rızk için yapılan bağlılık büyüsü

Kişinin evinin ve ailesinin geçimi için gerekli olan tüm çabalarına, çalışmalarına ve uğraşlarına rağmen kazancın heba olup gitmesi, bereketsizlik ve ilerleyeme şeklinde kendini gösterir. Genellikle iş hayatındaki rakipler, eski ortaklar, birbirini çekemeyen haset kişilerin diğer tarafın ilerleyemesi amacıyla yaptırdığı önemli bir büyü türüdür.

Eşler için yapılan bağlılık büyüsü

Karşı cinsle olan ilişkilerde, evlilik kararlarında, kişiye olan talebin ya hiç olmaması veya tam olmak üzereyken bir anda bozulması şeklinde kendini gösterir. Çiftler erkek veya kız arkadaşının evlilik kararına uzak durması şeklinde ifade etseler de, bir çoğunda bağlılık büyüsünün varlığından söz edilebilir.

Bağlılık büyüsü bazı durumlarda bağlama büyüsü ile karıştırılan bir büyüdür ancak, şunu belirtelim ki, yapılan bu çalışma çok daha farklı amaçlar için yapılan ve tercih edilen bir çalışmadır.

Tüm bu büyülerin bozulması mümkündür. Eğer belirtiler sizde gözlemlenebiliyorsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yapılan bu çalışma hakkında daha fazla bilgi ve sorun sıkıntılarınızın çözümü adına çekinmeden arayabilirsiniz.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Bağlılık Büyüsü

2 YORUM

  1. Merhaba hocam benim eşim çok kahveye bağlı arkadaş bağlı ben evde dursun istiyorum birde cilsel hayat bitti bunun için

  2. sevgi karaburun :

    esim evin tek oglu ve tek cicuk bazi surtusmelerden dolayi ayri eve tasinmak zorundaydik ve suanda herseyden beni sucluyor eve tasinmamamizi bende3n biliyor ve benimle cok kavga ediyir devamli tartisiyoruz

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*