You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Sevgilileri veya eşleri birbirlerinden ayırmak için kullanılan yöntemlerden en etkilisi ayırma büyüsüdür. Genelde çiftleri çekemeyen kişiler tarafından yaptırılsa da, bazı durumlarda haklı nedenler olabilir. Çocuğunuzun kötü birine aşık olması ve hayatını mahvetmesini istemeyen aileler de ayırmak yapılan bu büyülere iyi niyetle yaklaşmışlardır.

Ayırma büyüsü genelde etkili sonuçlar verir ve sevgililerse ayrılmaya, evlilerse boşanmaya kadar sonuç verir. Ayırma büyüsü yapılan kişiler bunun farkına varmasalarda, onların bu durumundan şüphelenen çevresindeki birisi şüphelenip, ayırmak için büyü yapıldığını bulup büyüyü bozabilir.

Eğer çiftler aniden kavga etmeye başlamışlarsa, birbirlerine soğuk davranıyorlarsa, ve bu sebepsiz yere oluyorsa ayırma büyüsünden şüphelenilebilir. Böyle bir durumda olduğunuzu yada çevrenizde bir çiftin bu durumda olduğunu düşünüyorsanız bizlerle iletişim kurarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yapılan bu çalışma kişilerin isteklerine göre pek şekilde yapılmaktadır.

  • Kadından ayırmak için, Erkeğin başka bir kadınla ilişkisinin olduğu durumda, kadından ayırmak amaçlı yapılmaktadır.
  • Erkekten ayırmak için, evli yâda ilişkisi olan kadına ilgisi olan veya gözü olan kişiyi, kadından uzaklaştırmak amaçlı yapılmaktadır.
  • Sevenleri ayırmak için, birbirlerini seven kişiler arasında, gerginlik tartışma ve soğukluk oluşturmak, kişileri birbirinden ayırmak amaçlı yapılmaktadır.
  • Arkadaştan ayırmak için, birbirlerini seven arkadaşlar yâda kişinin yakınında olması istenmeyen, birbirlerinden ilgilerini kesmek amacıyla yapılan çalışmalardır.
  • Aileden Ayırmak için, genelde evlilik sonunda ailelerden birine yakın olan çiftlerin aile baskısı veya ailenin ilişkiye müdahale etmesini istemeyen kişiler tarafından tercih edilen çalışmalardır.
  • Eşleri ayırmak için, evli eşlerin evliliğini bitirmek, aralarında soğukluk yaratmak ve birbirlerinden ayırmak amaçlı tercih edilmektedir. Eşleri ayırma büyüsü bazen iyi niyetli olarak yapılsa da, bazı durumlarda iyi niyet taşımayan çalışmalardır.

Ayırma büyüsü birçok yukarıda verdiğimiz örnekler ve daha fazlası için tercih edilen çalışmalardır.

Yapılan bu çalışma hakkında daha fazlası için bizimle çekinmeden iletişime geçebilir derdinizi sıkıntınızı paylaşabilirsiniz.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Ayırma Büyüsü

YORUM YAPILMADI

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*