You are here : Medyum Serhan İle Sorunlarınıza Çözüm Bulun » medyum » Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı ile büyü, birçok kişi tarafından merak edilen ve tercih edilen etkili büyüdür. Yapılan bu çalışma gerçekte kara büyü sınıfından olup, kişinin irade ve bedenine etki ederek düşüncesini, hislerini ve davranışlarında değişiklik gösteren bir çalışmadır.

Adet kanı büyüsü, yapılan bu büyü bayanlar tarafından erkekleri etkilemek amaçlı yapılan büyü türü ve büyü bir yandan kadını erkeğe bağlayan diğer yandan ise erkeği beraber olduğu kadından ayırma etkisine sahip güce sahiptir. Bu yüzden çok rağbet gören bu çalışma, özellikle kadınlar ile ilişkisi olan erkekleri diğer kadından ayırma, aynı zamanda erkeği kendine bağlama amacı ile adet kanı büyüsü yapmak istemektedirler. Yapılan bu çalışmalar ile birçok sevgili veya eşin birbirlerinden ayrıldığı bilinmektedir.

Adet kanı büyüsü, yapabilmek için kadının “regl” kanı kullanılmasından dolayı bu ismi almıştır. Gerçek olan ise, büyü yapan kişinin vücudundan bir parça, büyü yapılmak istenilen kişiye içirme veya yedirmedir. Bu çalışmanın adet kanıyla yapılmasının sebebi, kadının dişiliğine ait özellikleri barındıran etkili bölge olmasından dolayıdır.

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır, halk içinde yalnızca adet kanı yedirilmesi şeklinde bilinmekte ancak, adet kanı ile yapılan büyüler bu şekilde yapılmazlar. Adını kanını yedirme yada içirme bu işin son noktasıdır. Bu büyüyü yapanlar adet kanı ile alakalı bazı çalışmaları aybaşı kanının üzerine farklı etkilemeler yüklemektedirler. Yapılan bu etkileme sonrası etkisini göstermektedir.

Birçok farklı söylentide sevgili veya eşinin kendine bağlanması amacıyla kadınların adet kanını eş veya sevgililerine yedirmeye veya içirmeye çalıştıklarıdır. Ancak birçok büyünün bazı malzemeler veya kişiden parça ile yapılamadığı gerçektir. Yapılan her çalışma için bazı okumalar gereklidir. Bir örnek vermek gerekirse, medyumlar tarafından birçok çalışma vefklerin yardımı ile yapılmaktadır.

Adet kanı büyüsü son derece etkili bir büyüdür ve adet kanı büyüsünün etkisini kısa zamanda erkeğin kanı almasından hemen sonrası değişiklikleri fark edilen büyülerdir.

Bu çalışma hakkında yeterli bilgiye deneyime sahip olmayan birçok kişinin olduğu bilinmektedir. Bu yüzden bu çalışmayı yaptırmak istediğiniz medyum hakkında detaylı bilgi edinmeniz hayrında olacaktır. Birçok kişi bu çalışmalar medyum bulduğunu sandığı anda, bir süre sonrası yanılıp aldandığını net bir şekilde anlamaktadır.

Adet kanı ile yapılan büyüler hakkında detaylı bilgi çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Bırakın.

Bunu sayfayı paylaşın

Adet Kanı Büyüsü

3 YORUM

 1. Gönül :

  Benim eşim baska kadınlara ilgisi cok ve beni coğu kez aldattı ve hep yakaladım herseferinde yakaladığım halde yalanlıyor ben eşimin sadece beni sevsin baska kadınlar ilgisi olmasın aklında sadece ben olmak istiyorum bana köpek gibi aşık olsun istiyorum

 2. ruya :

  Bu büyüyü nasıl yapabilirim daha detaylı açıklar misiniz

 3. Gazel kaya :

  Buyu ile ilgileniyorum
  Donus yaparsaniz sevinirim

YORUM BIRAKIN

E-Postanız gizli kalacaktır. *

*